Uiteraard weten wij zelf niet het antwoord op al jouw vragen. We laten ons daarom met plezier omringen door experts.

Experts in the House

Om de twee weken, op dinsdag, kan je in het Gentrepreneur HQ terecht voor gratis advies van onze Experts in the House. Je wandelt gewoon binnen, zonder afspraak. En je kan advies vragen bij één of meerdere van onderstaande experts:

Juridisch advies | Juridische dienst Arteveldehogeschool

  Expertise | Algemeen juridisch advies Contact

  • Luc Faes | luc.faes@arteveldehs.be
  • Kim Poelman | kim.poelman@arteveldehs.be
  • Michael Meysman | michael.meysman@arteveldehs.be
 

Boekhoudkundig advies | SBB

  Expertise | Investeringsadvies? Ondernemingsvorm kiezen? Boekhouding opstarten? De starterscoach van SBB staat je bij met raad en daad, van praktische tips tot financieel en strategisch advies. Zo kun jij je focussen op de lancering van je zaak.

  • Niels Van Rijsselberghe | niels.van.rijsselberghe@sbb.be
  • Tineke Baert | tineke.baert@sbb.be
  • Veroniek Maes | veroniek.maes@sbb.be
  www.sbb.be

Opstartadvies | Xerius

  Expertise | Algemeen opstartadvies, sociaal statuut, sociale bijdragen, sociale rechten, ondernemingsloket, sociaal verzekeringsfonds. Contact

  • Julie Ceunen | julie.ceunen@xerius.be
  • Ann Schoenmaekers | ann.schoenmaekers@xerius.be
  www.xerius.be

Marketingadvies | Jeroen Swinnen

  Expertise | Marketing, communicatie en marktonderzoek Contact Jeroen Swinnen - jeroen@gentrepreneur.be  

Nog extra vragen? Niet gevonden wat je zocht? Misschien heeft één van onze Gentrepreneur-experts wel hét antwoord voor jou. Je kan deze experts contacteren met je vragen. Om je makkelijk op weg te helpen, deelden we hen op in zes categorieën:

Opstart- en groeiadvies

Ann-Sofie Lamon | Unizo

  Expertise | Uitwerking van een haalbaarheidsstudie (volwaardig marketing & financieel plan)+ groeiadvies voor jonge starters. Contact | ann-sofie.lamon@unizo.be - 0479 34 22 57   www.unizo.be/starters

An Dours | CreANders

Expertise | Persoonlijke coaching bij het opstarten van een bedrijf, met focus op soft-skills, belemmerende overtuigingen en twijfels. Want je hoeft niet de beste ondernemer te worden, maar een ondernemende versie van jezelf. Contact | zoektocht@andours.be - 0485 38 99 35   www.andours.be

Julie Ceunen | Xerius

  Expertise | Algemeen opstartadvies, sociaal statuut, sociale bijdragen, sociale rechten, ondernemingsloket, sociaal verzekeringsfonds. Contact | julie.ceunen@xerius.be - 0486 33 31 91   www.xerius.be

Thomas Blondeel | Smart

  Expertise | Coöperatief ondernemen, gedeelde onderneming, freelance werken, opstarten. Contact | thomas.blondeel@smart.coop - 0495 37 42 37   www.smartbe.be

Tim Vandevoorde | Tentoo

  Expertise | Ondersteuning en begeleiding van (startende) éénmanszaken door het overnemen van AL de administratie, zoals aanvraag ondernemingsnummer, facturatie, administratieve verwerking van de facturen, optimalisaties,.... Contact |  tvz@tentoo.be - 02 725 70 00 Specifieke vragen over marketing (marketingplan, content marketing, ...) ? Dan kan je bij Tentoo terecht bij Anke Bormans - anke@tentoo.be.   www.tentoo.be

Maarten Laga | Vlaams Acceleratie Platform

  Expertise | Vanuit mijn persoonlijke ervaring in het opstarten, groeien en uiteindelijk verkopen van een aantal technische bedrijven begeleid ik nu andere jonge starters in de strategische aspecten zoals financiering, subsidiering, product market fit en team expansie. Contact | maarten@vapvlaanderen.be - 0475 94 92 93   www.vapvlaanderen.be    

Boekhoudkundig advies

Niels Van Rijsselberghe | SBB Accountants & Adviseurs

  Expertise |Investeringsadvies? Ondernemingsvorm kiezen? Boekhouding opstarten? De starterscoach van SBB staat je bij met raad en daad, van praktische tips tot financieel en strategisch advies. Zo kun jij je focussen op de lancering van je zaak. Contact | niels.van.rijsselberghe@sbb.be - 09 356 05 20   www.sbb.be

Wouter Van de Velde | Accountancy Service

  Expertise | Advies op vlak van boekhouding, fiscaliteit en opstart van uw onderneming. Contact | woutervdv@accountserv.be - 09 225 58 69   www.accountserv.be

Marketing/sales advies

Juridisch advies

Karel Vincent | Everest Law

  Expertise | We begeleiden ondernemingen bij het juridisch structureren van een onderneming en vermijden van conflicten: wat zijn haar verhoudingen tot oprichters, aandeelhouders, bestuurders, klanten, concurrenten, medecontractanten, de overheid, ... Contact | karel.vincent@everest-law.be - 0487 024 029   www.everest-law.eu    

Bruno Vanderschoot | BOIP

  Expertise | Als accountmanager bij het Benelux-Bureau voor de Intellectuele Eigendom, BOIP, geef ik informatie over het opzoeken en beschermen van merken en modellen en het registreren van ideeën dmv. een i-DEPOT. Contact | bvanderschoot@boip.int - 0031 6 20 30 86 63   www.boip.int  

Financieringsadvies

Elena Balachov | VLAIO

  Expertise | Als starter kan je bij mij onder andere terecht voor informatie rond steunmaatregelen/subsidies en financieringsmogelijkheden via de overheid. Contact | elena.balachov@vlaio.be - 09 267 40 03   www.vlaio.be

Wesley Leyman | BNP Paribas Fortis

  Expertise | Starters hebben andere noden dan ervaren ondernemers, zoals coaching en een goed netwerk. Bij mij kan je terecht voor begeleiding in opstart- en groeifase, zowel bancair als extra-bancair. Contact | wesley.leyman@bnpparibasfortis.com - 0471 20 79 82   www.bnpparibasfortis.be/nl/ondernemers

Hassan Abo Esmail | microStart

  Expertise | microStart geeft gratis advies en begeleiding en verstrekt daarnaast microkredieten voor (startende) ondernemers die niet terecht kunnen bij traditionele verstrekkers of onvoldoende co-financiering vinden. Contact | gent@microstart.be - 09 277 93 39   www.microstart.be

Pieter-Jan Van de Velde | Trividend

  Expertise | Risicokapitaalverschaffer voor sociaal ondernemers, met expertise op vlak van financieringsmix in combinatie met de juiste juridische structuur, en een passie voor sociaal ondernemers. Contact | pieter-jan@trividend.be - 0485 21 01 55   www.trividend.be    

Matthias Browaeys | The Harbour

  Expertise | Wij zijn gespecialiseerd in het ophalen van financiering. Bij ons kan je alle vormen van financiering raadplegen. Contact | matthias@theharbour.be - 0494 58 22 24   www.theharbour.be  

Dirk Van Speybroeck | ING

  Expertise | Ondernemen zit in uw genen? Met mijn 30 jaar ervaring ondersteun ik u daarbij op vlak van bancaire en niet-bancaire kredieten, betaaloplossingen, life en non-life verzekeringen,... Contact | dirk.van-speybroeck@ing.com   www.ing.be/business